Reklamlar
Magazin 2020-01-30 17:36:31 Karakaya

Velet Kimdir Şarkıları Nelerdir

Rap camiasının ünlü isimlerinden biri olan ve popüler kültüre dayalı müzik kültürünü benimseyen Talip Kaya “Velet” mahlasını kullanmaktadır.

Velet Kimdir Şarkıları Nelerdir

İngiltere’de küçüklükten beri en iyi ortamlarda büyüyen genç şarkıcı vatani görevini yapmak için 20 yaşında Türkiye’ye gelmiştir. Memleketine döndüğünde rap kültürünün bizzat yükselişine şahit olması sebebiyle kariyerine Türkiye’de devam etme kararı almıştır. Kariyerinin ilk adımlarında direkt olarak profesyonel kayıtlar alarak piyasaya bazı eserler sürmüştür. Dijital medyayı etkin olarak kullanan Velet, Youtube’da paylaştığı şarkılar ile birlikte hatrı sayılır bir hayran kitlesine sahip olmuştur. Hayranlarıda şarkıcıya olması gerekenin fazlası bir şekilde destek vererek her yeni şarkıda müzisyenin şarkılarına hücum etmiştir. İnternet üzerinden Velet şarkıları indir siteleri sayesinde müzikseverler şarkıcının tüm eserlerine kolaylıkla erişebilmektedir. “Beyin Lazım, Sabahı Bulmaz, Katliam 2 Verse, Uyan, Hara Lo, Leyli Lom, Çatla” gibi şarkılarla dijital platformlarda yüksek indirme ve dinlenme sayılarına ulaşmıştır. 

2018 yılında Youtube kanalı üzerinden yaptığı bir açıklama ile birlikte rap müziği bırakmak zorunda kaldığını söyleyerek kendine ait kanalda bulunan tüm şarkıları silmiştir. Ardından İngiltere’ye tekrardan dönüş yaparak yaşamını orada devam ettirmeye başlamıştır. Ancak bu ayrılık çok uzun sürmemiş ve hayranları tarafından yapılan baskılarında etkisiyle 2020 yılında “Leyla” isimle single çalışması ile birlikte rap müziğe tekrardan adım atmıştır. 3 Ocak 2020 tarihinde dijital platformlarda yayınlanan şarkı kısa süre içerisinde milyonlarca kez dinlenmiş aynı zamanda en çok dinlenenler listesinde önemli bir yere gelmiştir.  Mp3 Semti aracılığıyla Velet Leyla şarkısına ulaşabilir aynı zamanda şarkının sözlerinden tutun en iyi kalitede ve reklamsız olarak indirme imkanını bulabilirsiniz. 

 

Velet Munchies 2020 EP Albümünda bulunan Şarkılar 

  1. Banana 
  2. 2- İki Lira 
  3. 3- Karakol 
  4. Gayee 
  5. Criminal (Ft. Asil Slang) 

Velet Munchies indir 

Kariyeri boyunca birçok single çıkaran genç rapçı özellikle Velet Çatla etiketi ile yayınlanan şarkı ile birlikte kendi çapında dinlenme rekoru kırarak uzun süre boyunca rap şarkı yayını yapan radyolar ve şarkı indirme imkanı sunan sitelerde listelerin en başında yer almıştır. “Eridi ki buzlar (Çatla!) Dağ taş yerinden oynar (Çatla!) Açılsın kartlar (Çatla!) Bu acıya ölü bile hortlar (Çatla!)” olarak devam eden nakarat ile birlikte hayranları tarafından bu şarkı çok fazla sevildi. Mp3 semti aracılığıyla şarkıcıya ait birçok parçaya kolaylıkla ulaşabilir aynı zamanda şarkıcı profiline girerek en iyi kalitede reklamsız olarak şarkıyı indirebilirsiniz. Bununla birlikte şarkı sözlerine ulaşmak isterseniz şarkının olduğu sayfadan şarkı sözlerine de ulaşabilirsiniz. 

Kaynak: https://mp3semti.com/

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek