Reklamlar
Teknoloji 2021-09-07 18:26:51 Karakaya

xBowtie Nedir?

xBowtie, farklı kategorilerde yüzlerce eğitimin yer edindiği yeni nesil online eğitim platformudur. Sistem içerisinde, her yaş grubunun birçok kazanım sağlayabildiği eğitimler bulunuyor.

xBowtie Online Eğitim Platformunun Kazanımları Nedir?

xBowtie eğitim programları içerisinde yazılım programları, internet üzerindeki web siteler ya da mobil uygulamalardaki yazılım dilinin kişiye kazanım sağlanması adına yardımcı olur. Burada yazılım kursları, yazılıma giriş yapmaya yardımcı olduğu gibi beraberinde de yeni başlayanlar için ileri derecede destek sağlar.

  • Kişisel gelişim eğitimleri ise iş, sosyal ya da ikili ilişkilerde kaliteli iletişim gücü ve beraberinde kişisel gelişime katkı sağlayacak birçok eğitim yer edinir.
  • xBowtie pazarlama kategorisi ise e-ticaretle ilgilenen ya da sosyal medya platformunda pazarlama yönünde bir gelişim sağlamak isteyenler adına yardımcı olur. Dijital girişimlerle ilgilenen ve dijital platformlarda online olarak para kazanmak isteyenler için oldukça faydalı eğitimler yer alır.
  • Dünyada fotoğraf düzenleme ya da birçok tasarım için kullanılan adobe photoshop, xBowtie üzerinden alınan eğitimle birlikte adobe photoshop programları, ileri düzey yetkinlik kazandırmak adına sunulmaktadır.
  • Yabancı dil eğitim programı ise xBowtie ile sıkıcı olmaktan ziyade oldukça eğitici ve eğlenceli bir hale gelmektedir. Uzman eğitimcilerle birlikte ingilizce kursları, uygun ve kişinin oldukça fazla yabancı dil eğitimine katkı sağlamak adına yer edinir.

xBowtie Faydaları Nedir?

 xBowtie faydaları, zaman ya da mekan sınırı olmadan kişiye bulunduğu yerden eğitim alabilmesini sağlar. Online eğitim alırken tüm kurslara sınırsız erişiminiz bulunur ayrıca kurslar tek sefer ödemedir. Bu programlar içerisinde kişinin kendi beceri ve yeteneğine göre bir kursu tercih edip, oldukça donanımlı eğitimciler tarafından eğitim alınabilir. Güvenilir ve beraberinde herhangi bir problem oluşturmadan xBowtie online kurs platformunu, siz de tercih edebilirsiniz.

xBowtie Eğitim Platformu Fiyatlandırması

xBowtie yeni nesil eğitim platformunun fiyatlandırması, her bütçeye uyumludur. Kişilerin diledikleri alanda, diledikleri kursları bütçelerine uygun bir şekilde satın alabilmeleri için indirim fırsatları da sunulur.

https://xbowtie.com/

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek