Reklamlar
Magazin 2017-01-09 09:02:03 Karakaya

Yeni Ameliyatı İçin Geldi

Yaptırdığı estetik ameliyatları ile tanınan Pixee Fox yeni ameliyat için İstanbul'a geldi. Vücut şeklini ciddi oranda değiştiren iç organlarını dahi yeri değiştiği ifade edilen Pixee Fox yaptırdığı estetik operasyonları herkesi şaşırtıyor.

 

İnce beli büyük göğüsleri ve kalçalarıyla herkesin dikkatini çekmeyi başaran Pixee Fox dünyanın en ince belli modeli olarak tanınıyor. Vücut şekli ve yüz estetğiyle kendi tarzını yansıtan Pixee Fox yeni bir estetik operasyonu için yeniden gündeme geldi.

Daha önce 18 ameliyat geçiren Pixee Fox barbie bebeklere benzemek istediğini her zaman söylemişti. Yeni bir ameliyat için bıcak altına yatacak Pixee Fox 19. ameliyatını olacak. Burun, göğüs, kalça, ağız, dudak gibi bir çok kez estetik operasyonu geçiren Pixee Fox korkusuz şekilde 19. ameliyatını geçiriyor.

Geçirdiği estetik operasyonlarında organlarının yeri değiştiği ifade edilirken yağ aldırma operasyonlarıda ince beli için yapıldığı ifade ediliyor. İsveç asıllı model 19. estetik operasyonu için Türkiye'yi tercih ederek magazin gündeminde yerini aldı.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek