Reklamlar
Teknoloji 2020-05-16 02:28:46 Karakaya

Yeni nesil uzay gündemi platformu Uzaydan… Uzay, astronomi, keşif alanlarında yayın yapıyor.

 

Uzaydan Platformu, yayın hayatına Nisan 2020'de başlamış online bir yayın ve habercilik girişimi olarak karşımıza çıkıyor. Kısa süre önce yayın hayatına başlayan ve de şimdiden ülkemiz başta olmak üzere birçok ülkede dikkat çekmeyi başaran dinamik bir girişim Uzaydan.com... Yöneticileri ile gerçekleşen röportajda kendileri, Uzaydan'ın ana hedefinin uzay, astronomi ve keşif alanlarında hem Türkiye'de hem Dünya'da önemli bir başvuru ve bilgi kaynağı olmak olduğunu ifade ettiler. Birçok dilde otomatik çeviri yapılabilen "Uzaydan" haber platformu için, her geçen gün geliştirmelerin devam ettiği bilgisini öğrendik…

 

Uzaydan.com Uzaydan Güncel Haber Ve Bilgi Platformu sloganıyla gerek web sitesi gerekse sosyal medya hesapları ile güncel ve kaliteli içerikler sunuyor. Her gün dinamik bir biçimde kapsamlı araştırma yazıları veya gündeme dair makaleler yayınlanıyor. Ayrıca sosyal medya hesapları da başarılı bir şekilde yönetiliyor. Özellikle İnstagram ve Twitter hesaplarını başarılı bulduğumuzu söyleyebiliriz. Farklı ekipleri sayesinde alanında en iyi yayıncılık hizmeti sunmayı hedefleyen Uzaydan, kısa sürede iyi bir ivme yakalayarak sosyal medya da ilgi duyulmaya başladı.

 

Tüm Gündem Takip Ediliyor

 

Uzaydan.com, uluslararası boyutta birçok gelişmeyi devamlı takip ederek bu gelişmelerin önemli bölümünü web sitesinden, ve bir bölümünü de sosyal medya hesaplarından okuyucuları ile buluşturuyor. Şimdiden onlarca makalenin yer aldığı web adresinde ayrıca NASA ve ISS Uluslararası Uzay İstasyonu'na ait canlı yayınların yer aldığı sayfalar da mevcut.

 

Ekipleriyle alanındaki en iyi içerik üreten girişim olma amacının devam edeceğini ve faydalı olacak, ilgi çekecek yazıları okuyucularıyla daima buluşturacakları bir altyapı hazırladıklarını  öğrendik. Bu heyecan verici girişim için onları Haberzamani.com olarak tebrik ettik. Uzay, astronomi, keşif alanlarına merak duysanızda, duymasanızda hayatın içinden yayın yapan Uzaydan'ı yakından takip etmelisiniz diyoruz. Yakında ülkemizde alanının en önemli platformu olma hedefine sahip Uzaydan'ı takipte kalarak hem kendinize hem çevrenize yeni ufuklar açabilirsiniz…Uzaydan.com

 

Ayrıca Uzaydan.com'da bulunan içeriklerden, konulardan bir buket sunacak olursak; Çin, Birleşik Arap Emirlikleri, Avrupa Uzay Ajansı ve NASA Mars 2020 uzay projeleri, ISS Uzay İstasyonu'na yapılan yolculuklar ve istasyonla ilgili gelişmelerin yayınları, NASA, ESA, JAXA, Roscosmos gibi ABD, Avrupa, Japonya, Rusya, Çin Uzay Ajansları ve Virgin Galactic, SpaceX, Aerojet, Boeing Blue Origin v.b. gibi önemli kurumların yaptığı araştırmalar ile uzay çalışmaları, astronomlar ve bilim insanları tarafından yapılan, yayımlanan araştırmaların detayları ile sonuçları, kara delikler, galaksiler, yıldızlar, gezegenler hakkında en yeni gelişmeler şeklinde sıralasak oldukça net ifade etmiş oluruz… Son olarak bizim de takibe aldığımız, Uzaydan sosyal medyalarını başta İnstagram, Twitter, Tumblr, Youtube olmak üzere platformlarına uzaydancom kullanıcı adıyla ulaşabilirsiniz, diyoruz.

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek