Reklamlar
Hayat 2021-02-23 18:21:01 Karakaya

Yeni Sezon Şık Takım Elbise Modelleri

 

Takım elbise modelleri erkeklerin iş hayatında, günlük hayatta ve resmi davetlerde kurtarıcı ürünleri olmaktadır. Günümüzde takım elbise modellerinin ve çeşitlerinin artması bu parçaların çok daha fazla alanda kullanılabilmesine ve herkesin kendine uygun bir takım elbise modeli bulabilmesine olanak sağlamaktadır. Kumaşı, kesimi, aksesuarları ve renkleri gibi detaylarla da her sezon takım elbise modası yeniden belirlenmektedir. Eğer tercihiniz doğru markadan yana yapar ve bilinçli bir karar verirseniz sahip olduğunuz takım elbiseyi çok uzun yıllar kullanabilirsiniz. D’S Damat bu konuda ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır.

Marka, erkek giyimin liderlerinden birisi olarak yeni sezonun en şık ve en kaliteli takım elbise modellerini tercihe sunuyor. Çok geniş bir ürün seçeneği ile rahatlıkla ihtiyacınız olan modeli bulabilir, tarzınızı yansıtan kombinlere sahip olabilirsiniz.

Takım Elbise Nasıl Seçilir?

D’S Damat’ın bütün takım elbiseleri özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Fakat içinden seçim yaparken bazı hususlara dikkat etmelisiniz. Bu yüzden de takım elbise nasıl seçilir konusunda bilgi sahibi olmalısınız:

  • Takım elbise seçerken ilk husus vücut yapınızdır. Formda, ince ya da yapılı bir vücuda sahip olabilirsiniz. Seçeceğiniz takım elbise modelinin hayalinizdeki şıklığı verebilmesi için mutlaka vücut yapınıza uygun olanı seçmelisiniz. Modeline göre farklılık gösteren kesimleri iyi bilmeli, üzerinizde ne dar ne de bol duracak ürünlere yönelmelisiniz.

Eğer omuz yapınız geniş ve iddialı ise elbisenizin ceketi daha küçük vatkalı olabilir. Şık bir tasarım için ceketin omuz kısımları oturmalı, kollarınızı kaldırdığınızda omuzları yukarı kalkmamalıdır. Beliniz ince ise slim fit tasarımlar tam size göre olacaktır. Ceketinizin uzunluğu ise kalça bölümünüzü kapatmalıdır.

  • Kumaş kalitesi dikkat etmeniz gereken bir diğer husustur. Kumaş, bir takım elbisenin hem rahatlığını hem şıklığını etkiler. Bu yüzden polyester malzeme bulunmamasına azami dikkat etmelisiniz. Çünkü polyester gün ışığında parlar ve takım elbisenizin ucuz ve kalitesiz görünmesine yol açar. Yaz mevsimi için lifli ve keten ipliklerle üretilmiş kumaşlar, sonbahar ve kış mevsimleri için tüvit ve yünlü kumaşlar kusursuz bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.

Takım elbisenizi günlük kullanacaksanız gri tonlar, duman rengi ve antrasit renklere yönelebilirsiniz. Zira bu renkler, siyah takım elbise modellerine nazaran daha şık duracaktır. Siyah ve lacivert kumaşlardan üretilmiş takım elbiseleri özellikle akşam programları ve özel günler için tercih edilebilir.

  • Boy ayarları çok önemlidir. Gerek ceket manşetlerinin gerekse pantolon boyunun kusursuz ayarlanması şık bir takım elbisenin olmazsa olmazıdır. Takım elbisenizin pantolon boyunun ayakkabınızın üzerine düşecek kadar uzun olması yeterlidir. Eğer topuklara kazan uzanırsa salaş bir görünüm ortaya çıkar. İyi ayarlanmış bir pantolon boyu şık ve fit bir görünüm sunar. Pantolon üzerinizdeyken oturduğunuz zaman çorabınızın paçalardan bacağınızı göstermemesi gerekir. Ayaktayken de çorabınız görünmemelidir.

Yeni Sezon Takım Elbise Modellerinde Ortaya Çıkan Detaylar

Yeni sezon takım elbise modellerini tamamlayan çeşitli parçalar da bulunuyor. Bunlara dikkat etmediğiniz taktirde hedeflediğiniz şıklığa ulaşamazsınız. Bu yüzden kullanılan aksesuarların, kemerin ve ayakkabının da özenle seçilmesi gerekir.

Takım elbise altına en iyi gidebilecek ayakkabılar, klasik, makosen, monk straz ayakkabılardır. Kemeriniz mutlaka ince tasarımlı ve ayakkabı rengiyle uyumlu olmadır. Kravatınızın genişliği ceket klapanızın genişliği ile eşit olmalı, eğer yaka mendili kullanacaksanız kravatınızla aynı desende olmasına dikkat etmelisiniz. Kravatınızın uzunluğu hemen kemerinizin üzerinde bitmelidir.

D’S Damat takım elbise modelleri bütün bu gereksinimleri fazlasıyla taşımakta, bütçe dostu fiyatlar ve zengin aksesuar alternatifleri ile aradığınızı bulmanıza imkan vermektedir.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek