Reklamlar
Teknoloji 2020-11-28 20:31:28 Karakaya

YouTube Video İndirme Hem Bedava Hem Çok Kolay!

YouTube, yayın hayatına başladı başlayalı milyarlarca videoya ev sahipliği yapıyor.

 

En kaliteli müzikler, fragmanlar, belgeseller, nasıl yapılır videoları ve daha birçok lisanslı ve lisanssız video bu platforma yükleniyor. Bu kadar kaliteli videoları insanlar doğal olarak indirmek istiyor. Youtube video indirme işlemi ise ücretsiz ve kolay bir şekilde yapılabiliyor. Böylece videoları çevirim dışı kullanabilme olanağına kavuşuyorsunuz. Buradaki fırsattan yararlanarak, herhangi bir Youtube kanaldan video indirme yapabiliyorsunuz!

YouTube Video İndirmek mi? Nasıl Yani?

Evet, YouTube’dan video indirmekten bahsediyoruz. Siz sadece izlenildiğini sanıyor olabilirsiniz ama tüm videolar indirilebilecek şekilde yayınlanmaktadır. Hatta siz bir videoyu izlerken aslında onu cihazınıza geçici olarak indirmiş oluyorsunuz. Web tarayıcı veya YouTube uygulaması bunu otomatik olarak arkaplanda gerçekleştirdiği için anlamıyorsunuz. Videodan çıktığınız anda, cihazınıza indirilen video dosyası anında silinerek, başka videolara alan açılmış oluyor.
YouTube bizzat kendisi de video indirme seçeneği sunuyor ancak oldukça kısıtlı seçeneklerle birlikte. YouTube Premium kullanıcı olduğunuzda, sadece YouTube içerisinde video indirip, izleyebiliyorsunuz. Dosya olarak indiremiyorsunuz. Ancak biz buradaki fırsat ile size video dosyalarını YASAL olarak nasıl ücretsiz edinebileceğinizi gösteriyoruz!

YouTube MP3 İndir, YouTube MP4 İndir, Ne İstersen İndir!

YouTube’dan sadece video indirilmiyor. Aynı zamanda müzik yani MP3 indirilebiliyor. YouTube MP3 indirmekte çok kolay ancak bu işlem biraz zaman alıyor. İster online MP3 indirirsiniz, ister indirdiğiniz videoyu MP3’e dönüştürme yapabilirsiniz.. Size kalmış!

YouTube Video İndirme Programı

Buradaki fırsattan yararlanmak isterseniz, size çeşitli cihaz ve işletim sistemlerinde kullanılabilecek YouTube video indirme programları sunulmuştur. Windows, Linux, MAC gibi masaüstü işletim sistemlerinin yanı sıra, Android ve iOS gibi mobil işletim sistemlerinde ayrı ayrı kullanılabilen programlar listelendi. Böylece, bahsi geçen tüm cihazlarda gönül rahatlığıyla bedava YouTube video indirme programlarını kullanabilirsiniz.

Peki YouTube telefona video indirme yapılabiliyor mu?

Evet, yukarıda da bahsettiğimiz gibi Android ve iOS işletim sistemini barındıran herhangi bir akıllı telefona video indirme yapılıyor.

YouTube Video Nasıl İndirilir?

Bu sorunun cevabını da verdik! Tek yapmanız gereken, hangi programı ve yöntemi kullanacağınıza karar verip yönergeleri takip etmektir.
Hadi öyleyse, Youtube Video İndirme işlemi başlasın!
Fırsattan yararlanmak için web sitemizi hemen ziyaret edin: YouTube Video İndir!

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek