Reklamlar
Kadın 2020-05-22 20:36:34 Karakaya

YÜZÜKLERİN BÜYÜSÜ!

24 saat içinde teslim ürünler

Yapılan son araştırmalara göre evde oturan kadınların, e ticarette en çok aranan ikinci ürünün pırlanta yüzükler oldu ortaya konuluyor.
Çeşitli analiz firmalarının yayımladığı raporlara göre evde kal döneminde bile kadınların hiçbir şekilde alışkanlıklarını terk etmediklerini ve e ticaret sitelerinin arama bölümlerinde her yüz aranan kelimeden otuz ikisinin yüzük olduğu tesbit ediliyor. Bu durum alışveriş merkezlerinin kapanmadan önceki dönemlerinde her yüz kadından otuz altısının mücevher mağazalarının vitrinlerine bakmasına yakın bir veri. Verilerin ortak analizlerinden elde edilen raporda bu yüzden “Yüzüklerin Büyüsü” diye ilginç bir tanım yapılıyor.

Ayrıca analizlerin ortak kadın incelemesinde her yüz kişiden 32 kişinin, yüzüklere ek şu alt arama başlıklarına da rastlanmış ve bunlar hakkında da önemli bilgiler veriliyor.

TEKTAS PIRLANTA YÜZÜK

Yüzük, aramasının başına ya da sonuna eklenen başlıca kelime veya kelimeler tektaş ve pırlanta. Kadınların bu aramadaki yaş grafikleri oldukça ilginç. Genç ve orta yaş neredeyse eşit. %50.8 genç kadınlar, %49 ise orta yaş kadınlar. Bu verilerin ilginç kısmı ise %0.2’lik kısım ile yaşlı kadınlar geliyormuş.

Kadınlar açısından analiz böyleyken madalyonun diğer yüzü erkeklerde ise durum farklı. Özellikle sevgililer ve anneler günün dönemlerinde aramaların yoğunlaştığını belirtilirken bu aramaların %62’sinin Tektaş Pırlanta Yüzük olarak gerçekleştiği raporlandı. %62’lik gurubun %57’si ucuz pırlanta modellerine yönelirken geri kalan yüzdelik kısım bu konuda bir hayli bonkör. %3’lük bir kısım ise iki veya daha fazla Tektaş Pırlanta Yüzük alıyor.

BEŞTAŞ PIRLANTA YÜZÜK

Şaşırtıcı bir raporlama bilgisi gibi görünse de %25 ile e ticarette en çok aranan diğer yüzük çeşidi. Bilindiği üzere pırlanta yüzük modelleri arasında en kombinasyonu ve model türü en fazla olan üründür. Bu yüzdendir diye tahmin edilen Beştaş Pırlanta Yüzük bir hayli talepkar. Talepkar kelimesinin kullanım nedeni özellikle kadınlar arasında en çok alınan model olması. Aramaların yüzde elliden fazlası alım ile sonuçlanıyor. Özellikle orta yaş grubu hanımların yüksek oranda tercihi olarak görülürken yaş almış hanımlarda ikinci sırada geliyor.

TAMTUR PIRLANTA YÜZÜK

E ticaret için bir diğer rapor konusu olan bu başlık tektaş pırlanta yüzük ile beştaş pırlanta yüzük kadar ilginç verilere sahip. Üst ve yaş almış kadınların daha çok tercih ettiği bu modelin satış rakamları düşük olsa da aramalardan sonra en çok alınan ikinci tercih.

Fiyatları konusunda alanların çok cömert olduğu söylenebilir. Tamtur Pırlanta Yüzükler de model kombine açısından bir hayli geniş olduğu için aramalarda arandıktan sonra kesin alındığı düşünüyor ve daha çok klasik ya da gece kıyafetleri daha sonra bakılıp alınan ürünler oluyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek