Reklamlar
Magazin 2021-09-18 18:22:04 Haber Zamanı

Zehra Bora ve Başarılı Kadın Hikayesi

 

 

 

Hepimizin hem sosyal medyadan hem de televizyonlardan tanıdığı sempatikliğiyle ve başarıları ile dikkatlerimizi çeken sevgili Zehra Bora’ya başarılarının sırrını sorduk. Zehra hanım ile gerçekleştirdiğimiz keyifli sohbetimize hemen başlayalım.

 

Zehra Hanım Hakkınızda En Merak Edilen Sorulardan Biriyle Başlamak İsterim. Enerjinizi Nasıl Koruyorsunuz?

 

Bu tamamen hayata bakış ile alakalı sanırım. Ben hayata güzel bakmaya çalışıyorum ve güzel olanı alıyorum. Hem iş hayatıma hem özel hayatıma güzelliklerle yaklaşıyorum ve güzel olan bana geliyor. Hayat inanılmaz bir uyum içinde önemli olan bu mükemmelliğin ahengine ayak uydurabilmek diye düşünüyorum.

 

Ünlü Diyetisyen Zehra Bora İş Dışında Neler Yapar? Annelik ve İş Hayatını Yürütmek Nasıl Bir Süreç?

 

İş hayatım dışında sevdiğim insanlarla zaman geçirmeyi tercih ediyorum. Anne olmak ve iş hayatını birlikte yürütmek tabi ki her anne için duygusal bir zorluk meydana getirebiliyor. Fakat, bu konuda her çalışan kadın gibi ben de işlerimi bir düzene koymak ve çocuğumla zaman geçirmek durumundayım. Yeni bir bebek dünyaya getirmek, onun ihtiyaçlarını karşılamak tabi ki çok fazla emek ve özen gerektiriyor. Ama ondan aldığım enerji ve güç ile her şeyin üstesinden gelebileceğime inanıyorum. Özetleyecek olursak iş hayatı anne olmaya engel bir durum değil. Aksine anne olmak gücümüzün farkına varmamızı sağlıyor.

 

Peki Doğum Kilolarınızı Nasıl Verdiniz, Bu Konuda Tavsiyeleriniz Nelerdir?

 

Doğum kilolarımın tamamını verdim. Şu an kendimi doğum öncesinden de iyi hissediyorum. Doğum sonrası kendime de diyet uyguladım. Diyetimi tatillerimde esnettim. Ancak bozmadım. Bu arada şunu da belirtmek isterim. Diyet listeleri gözümüzde koca surlar gibi görülmemeli. Bazen diyetimizi esnetmek bize iyi geliyorsa bunda bir olumsuzluk yok. Ancak sonrasında diyete geri döner telafi edersek sorunsuz bir şekilde kilo verme serüvenimize dönebiliriz. Bir de ben diyetisyen Zehra Bora olarak diyetin kesinlikle spor ile desteklenmesini öneriyorum. Hem sağlıklı, hem de fit kalmak için spor ve diyet beraber yürütülmeli.

 

Ünlü diyetisyen Zehra Bora öyle güzel anlattı ki, ağzına yüreğine sağlık. Bizleri böyle güzel bir enerjiyle karşıladığı için kendisine ayrıca teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek