Reklamlar
Gündem 2021-05-04 13:29:29 Tufan

Açılır Kapanır Masa Donanımları ile Yenilikçi Çözümler – HAFELE

 

Evlerimizde meydana gelen değişimlerin bir sonucu olarak mutfaklar da bu değişime ayak uyduruyor. Bazen dar mutfaklarda yaşanan zorluklar, bazen ise mutfak malzemelerinin verimli olarak depolanamaması sorunlara yol açabiliyor. Mutfak eşyalarının kullanımından alınan verim düştükçe keyif alma ihtimali de azalıyor. Evlerin en önemli alanları olan mutfaklarda meydana gelen kalabalık görünüm estetik olarak da evin estetik değerini düşürüyor. Mutfaklar dar olsa da eşyaların verimli kullanılabilmesine olanak sağlayan çözümler ise mevcut. Açılır kapanır masa donanımları da bunlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

 

Değişen ev düzenine uyum sağlayan bir inovasyon olarak ortaya çıkan katlanır masa donanımları mutfaklarda alan yaratmak için birebir. Masanın kullanım şekline sizin karar verdiğiniz bu modelde oldukça pratik alternatifler bulabilmeniz mümkün. Hafele Concept tarafından işlevsel olarak rahatça kullanılabilen mutfak masası çeşitleri her eve ve tarza uygun olarak sunulmaktadır. Açılır kapanır masa donanımları Hafele Concept mutfak çözümleri arasında yerini aldı bile. Şimdi bu yeniliği daha yakından tanıyalım.

 

Mutfakta Açılır Kapanır Masa Donanımları

 

Evin ana bölümlerinden olan mutfakta çözüm üretmek her zaman kolay olmayabilir. Ancak mutfaktaki en büyük sorun olan yer kaplama probleminin önüne geçmek adına neler yapılabilir düşünürseniz mutfak masası için bir inovasyonla buluşamanızı öneririz. Açılır kapanır masa donanımları kargaşa oluşturan mutfak düzeninde yer açmak için düşünülmüş bir yenilik. Mutfak tezgahında ve mutfak masası alanında yer açmak adına kullanılabilecek katlanır masa ve kayar ek tezgah sistemleri işlevini yerine getirmesinin yanı sıra kullanımı dışında adeta bir depolama çözümü de getirmiş oluyor.

 

Mutfakta kullanılabilir ek masa alanı sağlarken, kullanım haricinde katlanarak veya kaydırılarak alandan tasarruf sağlıyor. Hafele Concept mutfak çözümleri ile insanlara keyif vermeyi amaçlarken, katlanabilir masa tasarımları ile depolama alanınızı artırmayı amaçlıyor. Kullanımı oldukça basit ve pratik olan katlanır masa modelleri, hem evde hem de dış mekanda kolaylıkla tercih edilebiliyor.

 

Ferah, estetik ve düzenli bir mutfak görünümü için kayar masa, çekmece içi açılır ek tezgah modellerininden çok daha fazlasını Hafele Concept koleksiyonunda bulabilirsiniz. Koleksiyonda bulunan tüm açılır kapanır masa donanımları ile mutfakta çözüm üretmek için hemen web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek