Reklamlar
Gündem 2021-05-30 10:37:35 Tufan

Dairede su kaçağı bulan firmalar

Dairede su kaçağı bulan firmalar arayışınızda Çözüm Tesisat olarak kameralı , dinleme ve test makineleri ile su kaçağı tespit işlemleri yapmaktadır. Sadece tespit değil tamir işlemlerinide garantili olarak yapmaktayız İstanbul genelinde her mahalleye servis verebilmek için 5 şube 9 servis aracı kurduk.

Su kaçağı bulma denilince akla çok zahmetli manzaralar, her yerini su basmış evler, duvarları kabarmış, parkeleri dökülmüş iş yerleri ile rutubet kaplı odalar gelse de alınacak önlemlerle hem su kaçakları önlenebilir hem de su kaçağı bulma hizmeti veren şirketler sayesinde su kaçağı tespiti eziyet olmaktan çıkmıştır. Öncelikle su kaçağına sebep olabilecek etkenler üzerinde durmak gerekecektir, su kaçağına; binaların alt yapısında kullanılan kalitesiz malzemeler ve kötü işçilik sebep olabileceği gibi, 50 yıldan fazla süredir kullanılmakta olan binaların kullanılmaya bağlı olarak eskiyen su boru hatlarında zamana yenik düşerek meydana gelen çürümeler, kırılmalardır. Su kaçağı bulmada pek çok yöntem vardır, bu yöntemleri şu şekilde sıralayabilmemiz mümkündür.

Dairede su kaçağı bulan firmalar yöntemleri ilki herkesçe bilinen en eski yöntem olan kırarak kaçak bulma yöntemidir. Ancak bu yöntem kesin bir şekilde nokta atışı yaparak su kaçağını bulamayacağı ve evinizde veya iş yerinizde büyük hasarlara yol açabileceği için çok önerile bir yöntem değildir. Bunun dışında teknolojiden uzak su kaçağı bulma yöntemlerini; gazlı yöntemle su kaçağı bulma, boyalı su kullanarak su kaçağı bulma, kimyasal maddelerle kaçağı kapatma, nem ölçme yöntemi, akustik dinleme yöntemi ve en gelişmiş teknolojilere sahip yöntem olan termal kamera ve kameralarla görüntüleyerek su kaçağı bulma yöntemi olarak sıralamamız mümkündür.

Su kaçağı bulma yöntemleri içerisinden en kesin çözüm yöntemi olan ve evinizde veya iş yerinize hiçbir zarar vermeden gerçekleştirilen termal kameralar yardımı ile su kaçağı bulma yöntemi tavsiye edilmektedir. Kameralı kaçak su tespiti yöntemi özellikle temiz ve pis su kaçaklarını bulmada yaygın olarak kullanılan yeni bir yöntem olup, ülkenin hemen hemen her yerinde farklı şirketler tarafından kullanılmaktadır. Termal kamera yöntemi ile su kaçağı bulmada akustik ses dinleme cihazları da yardımcı olarak, noktasal bir şekilde su kaçağının bulunduğu yer yaklaşık olarak yarım saat içerisinde tespit edilebilmektedir. Su kaçağının bulunduğu yer tespit edildikten sonra fayans kaldırma yöntemi ile fayanslarınız kırılmadan hasarlı bölge onarılmakta, ardından fayanslarınız eskisi gibi yerleştirilmektedir. Bu nedenle su kaçağı bulmada uzman firmalardan destek almak soruna kalıcı ve hızlı çözüm bulmanıza yardımcı olacaktır.

Web : https://istanbulsukacagibulma.com

Avrupa : 0212 544 36 75 Anadolu : 0216 612 55 90

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek