Reklamlar
Gündem 2021-05-25 16:29:18 Tufan

Dynavit Ürünleri Dermokozmetika’da!

Bireylerin yaşam koşullarına bağlı olarak beslenme düzenleri ve alışkanlıkları da değişiklik gösterir.

Özellikle besinlerin yeterli alınmadığı durumlarda hem bağışıklık sistemini güçlendirmek hem daha enerjik ve sağlıklı hissetmek için normal beslenmeye ek olarak takviye edici gıda tercih ederler.

Takviye edici gıda, normal beslenmeye ek olarak tüketilen vitamin, mineral, protein ve karbonhidrat gibi besin ögelerinin tablet, toz paket, sıvı gibi formlarda geliştirilmiş ürünlere denir. Gıda takviyelerinin günlük alım dozu belirlenmiştir. Doğal beslenmenin yerine geçmez. Bu sebeple sadece beslenmenin yetersiz kaldığı durumlarda kullanılmalıdır. Siz de takviye edici gıda markası olan Dynavit ile vitamin ve mineral desteği alabilirsiniz. Gelin markanın tercih edilen C vitamini ürününe göz atalım…

Suda çözülebilen C vtamini hem cilt hem de vücut açısından oldukça önemli vitaminler arasında yer almaktadır. Özellikle c vitamini cilt bakımından yaşlanma belirtilerini önlemeye yardımcıdır.

Dynavit Vitamin C+ Sambucus Nigra

C vitamini, sambucos nigra, kara mürver ekstresi ve çinko içerikli takviye edici gıdadır. C vitamini ve çinko bağışıklık sisteminin korunmasına yardımcı olur. 11 yaş ve üzeri yetişkinler günde 1 defa tableti 1 bardak su ile eriterek kullanılması tavsiye edilmektedir.

C vitamininin yanı sıra Dynavit her yaş aralığından insanın aradığı desteği bulabileceği geniş ürün yelpazesine sahiptir. 1942’den bu yana çağdaş kaliteli ve sağlıklı yaşamın öncüsü olmayı ilke edinmiş ürünlerini bir araya getirerek tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.

Takviye edici gıdaları bilinçli kullanmak önemlidir. Bu doğrultuda kullanacağınız ürünlerin kullanım şekli ve miktarına dikkat etmek gerekir. Gıda takviyelerini günlük belirtilen doz alımlarından fazla kullanmak olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple ürünleri belirlenen kullanım limitinin dışına çıkmadan kullanmak çok daha doğru ve faydalı olacaktır.

Siz de tüm takviye edici gıdaları Dermokozmetika’dan inceleyebilir, ürünlere uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

 

 

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek