Reklamlar
Gündem 2021-04-01 13:47:03 Tufan

Fatih Kaba: Dünya Müziğine Hitap Etmek İstiyorum

Fatih Kaba 1 Ocak 1996 Yılında Denizli’de dünya ya geldi. Küçük yaşlarında dijital dünya üzerinde kendini geliştirerek, genç ve dinamik bir danışman oldu.

 

Fatih Kaba 1 Ocak 1996 Yılında Denizli’de dünya ya geldi. Küçük yaşlarında dijital dünya üzerinde kendini geliştirerek, genç ve dinamik bir danışman oldu. Sosyal medya üzerinde kendini gösteren Kaba, Dijital dünyadaki genç ve dinamik danışman rozetine sahip oldu.

 

Peki Fatih Kaba Kimdir?

Fatih Kaba Denizli’de dünya ya geldi ve denizli de yaşamaya devam etmektedir. Aslen memleketi ise   Acıpayam ilçesinin Yeşilyuva kasabasıdır. Ailesi hala Yeşilyuva kasabasında ikamet etmektedir. Annesi ev hanımı olan Kaba, babası ise emekli olmuştur. Geçmişte bir çok ayakkabı firmasına tasarım yapan Fatih Kaba asıl işi ayakkabıcı, ayakkabı tasarımcısı ve deri ustasıdır. Kinetix, MP, Kemal Tanca, Sarıkaya, Adım Adım, Ekofark gibi şirketlere ayakkabı tasarımı yapmıştır.

 

Müzik sektöründe Fatih Kaba;

Müzik sektörüne ismini altın harflerle yazdıran Fatih Kaba, öncelikli hedefleri kendi ülkesindeki başarısını dünya müzik platformlarına taşımak istemektedir. Spotify, Youtube Music, Deezer, Apple Music gibi müzik platformlarında resmi müzisyen sembolünüde almayı unutmamıştır. Müzisyenlik yapmanın yanında aynı zamanda da araştırmacı ve blog yazarlığı yapan Fatih Kaba, hobileri arasında doğa sporları, profesyonel bisiklet sporculuğu yapmaktadır.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek