Reklamlar
Gündem 2021-05-08 21:27:56 Tufan

Hasta Yatağı Tamiri

Hasta yatağı temin etmeden önce hastaya uygun yatak seçimi ve bu konuda  bilgi sahibi olmak gerekir.

 

 

Hastanın yaşı, geçirdiği rahatsızlık, yatak seçiminde temel kriterlerdir. Hasta yataklarının kişiye uygunluğu kadar fonksiyonel olması da önem taşıyan hususlar içerisindedir. Hasta yataklarının temin edileceği firmanın kurumsal olması, yatakların satışı kadar teknik bakım hizmetini de sunması açısından önem taşır.

Firmamız hasta yataklarının satış ve kiralama hizmetinin yanı sıra tamir ve bakım hizmetini de sunan işletmelerdendir. Hasta yataklarında olabilecek arızalarda sıklıkla kumanda ya da hasta yatağının motor sisteminde meydana gelen teknik sorunlar gelir. Firma elemanlarımız, hasta yatağını yerinde tamir etmeye özen gösterecektir. Daha büyük arızalarda firmamızla iletişime geçilip detaylı şekilde bakım ve onarımı söz konusu olacaktır.

Havalı Hasta Yataklarının Sağlık Üzerinde Etkileri

Havalı hasta yatağı, uzun süre yatacak olan hastalar ile felçli ve yaşlı hasta gruplarında tercih edilen yataklardır. Havalı hasta yataklarının içlerinden geçen hava boruları en sıcak mevsimlerde bile yatan hastaya ferahlık sağlama özelliklerine sahiptir. Yaşlı hastaların incelen cilt dokuları en ufak dokunmalarda bile yara alacak özelliktedir. Bu hastaların sürekli yattığı düşünüldüğü zaman yatak yaralarının açılması ihtimali son derece fazladır.

Yatak yaralarının sebep olacağı sağlık sorunlarını engellemek adına alınacak havalı hasat yatakları son derece önem taşıyacaktır. İskelet ve cilt sağlığına olumlu yönde katkıları olan bu yataklar içerisinde otomatik çalışma prensipleri de bulunmaktadır. Ortopedik sünger kullanımı ile hastanın iskelet sağlığına olumlu yönde katkılar sunulmuş olacaktır. Firmamız hasta yatakları içerisinde havalı hasta yatakları da kaliteli model içeriklerine sahiptir.

Hasta Karyolası Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Hasta karyolası alırken, kullanışlı ve rahat olmasının yanı sıra model açısından da zengin içeriklere sahip olması beklenir. Hastanın yattığı yatağın benzeri olan modeller, hastaya huzur ve mutluluk verecektir. Bu nedenle, hastanın zevkine uygun tasarımların tercih edilmesi son derece önem taşıyacaktır. Hasta karyolalarında ahşap görünüme sahip olan tasarımlar da sıcak bir hava sunması ve huzur veren tasarımlara sahip olması nedeniyle tercih edilmektedir. Firmamızda herkesin zevkine uygun olan hasta yatak ve karyolaları bulunmaktadır.

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama, yatakların satın alınmasına nazaran daha ekonomik seçenekler olması nedeniyle tercih edilirler. Hasta yataklarının satın alınması kadar kiralanması da son dönemlerde tercih görmektedir. Firmamız otomatik kullanıma sahip olan hasta yataklarında kullanışlı ve kaliteli modellerin kiralama hizmetini de sunan işletmelerdendir. Hasta yataklarının kiralama öncesinde temizlenmesi ve bakımının yapılması son derece önemli hususlardandır.

Bu hizmetin güvenilir işletmelerden alınması önerilir. Firmamız, hasta yataklarını hijyen kurallarına uygun şekilde temizleyip, ondan sonra kiralama hizmetini sunacaktır. Motorlu çalışma prensiplerine sahip olan hasta yatağı fiyatları daha yüksek olup, firmamız üretimi modeller ekonomik seçenekler olarak tercih edilecektir.

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek