Reklamlar
Gündem 2021-06-01 15:11:36 Tufan

Hava Savunma Sanayinde En Son Yenilikler

Ülkemiz son yıllarda savunma sanayine büyük önem veriyor. Bu anlamda da çok özel gelişmeler yaşanıyor.

 

Ülkemiz son yıllarda savunma sanayine büyük önem veriyor. Bu anlamda da çok özel gelişmeler yaşanıyor. Özellikle jet eğitiminde Hürjet olarak adlandırılan ve savaş hazırlığı açısından önem gösterilen akrobasi uçağı üzerinde özel çalışmalar yapılıyor. Bu uçak gelecek vaat eden bir girişim planını da ortaya çıkarıyor.

 

Bu Ağustos ayında montajına başlanacak olan Tusaş Hürjet ile Türkiye savunma sanayi daha da gelişecek gibi görünüyor. Hafif taarruz alanında özel içerikleri bulunan jetin kıvrılış ve türbinlere girişte çok özel ve oryante olacağı düşünülüyor. Tüsas tarafından geliştirilen jet ile ilgili ülkemiz uçak sanayinde önemli bir adım atılacağı ise dikkatlerden kaçmıyor.

 

Türk Yıldızlarına Yeni Bir Seçenek

 

Ülkemizde hava savunma alanında Türk Yıldızlarının değeri büyük olurken Tusaş Hürjet ile ekstra görsel bir jet seçeneği ortaya çıkıyor. N-5 jetlerine ek olarak zirveye çıkacak olan Hürjet Türk üretimi bir akrobasi uçağı olarak gökyüzündeki yerini alacak. Bu anlamda son yıllarda araştırma yapan sanayiciler ve uçak üretimini inceleyen kişiler bulunuyor.

 

Bu incelemelere cevap almak isteyenler için internet ortamında çok kaliteli içerikler sunuluyor. Bu platformlar arasında gerçek anlamda içerik üreten bir siteden bilgi almak önem taşıyor. Hürjet üretim skalası, aşamaları, adeti ve diğer özellikleri hakkında haber tadında bilgi almak isteyenler için Sanal Savunma sitesi hizmet sunuyor. Siteye ulaşanlar Hürjet üretimiyle ilgili tüm detaylar hakkında bilgi edinebiliyor.

 

Yeni Nesil Akrobasi Jeti Hürjet

 

Milli bayramlarda ve özel anlamı olan günlerde gökyüzünde farklı aktobatik hareketler yapan Hürjet hakkında bilgi edinmek için siteye ulaşabilirsiniz. Sitede Hürjet hakkında tüm detaylar verilirken aynı zamanda Türk yıldızları, Milli muharip uçak, Atak Helikopteri, Cezeri uçan araba, Akdoğan Füzesi gibi havacılık alanında atılmış ve atılacak olan adımlara yer veriliyor.

 

Sizler de bu alanlara ilgi duyuyor ve gelişmeleri ilk ağızdan takip etmek istiyorsanız siteye ulaşabilirsiniz. Eski yıllarda yurt dışından alınan hava savunma uçak ve jetleri, Hürjet motoru, çalışma şekli ve diğer özelliklerini siteden öğrenebilirsiniz. Güncel hava araçları ve üretimde bulunan hava araçları ile ilgili bilgileri siteden alabilirsiniz. Yeni nesil olarak tanımlayacağımız akrobasi jeti olan Hürjet ile ilgili tüm detayları siteden edinebilirsiniz.

 

Uçak Sanayinden En Yeni Haberler

 

Hava savunma alanlarını ve uçak sanayisini takip ediyor ve bu alanda yaşanan gelişmelere ulaşmak istiyorsanız siteye ulaşabilirsiniz. Hürjet, savunma sanayi, vatan nasıl savunulur, jet kıyaslamaları, uçuş analizleri, raptor ve daha birçok içerik sitede açıklanıyor.

 

Çatışma bölgeleri, jetler, yeni üretime girenler, İsveç savaş uçakları ve bu alandaki tüm haberleri siteden inceleyebilirsiniz. Hava savunması alanına giren tüm içerik ve gelişmeler araştırmacı içeriklerle sitede sunuluyor. Hava savunma alanında ortaya çıkan gelişme ve yeniliklere ulaşmak için Sanal Savunma sitesini inceleyebilirsiniz.

 

Detaylı bilgi  https://www.sanalsavunma.com/hurjet-son-durum-tusas-hurjet/

 

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek