Reklamlar
Gündem 2021-04-26 17:09:01 Tufan

İyi Kalpler Derneği Başkanı Adem DİŞÇİ “İyilik Kazanacak” sloganıyla yola çıktık..

Bayrampaşa’da 3 yıl önce Adem DİŞÇİ Başkanlığında kurulan İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği ihtiyaç sahibi insanlara umut olmaya devam ediyor.

Dernek ; gıda , giyecek ve ev eşyası yardımı dışında bir çok okulunda eksiklerini gideriyor. Bayrampaşa’da bulunan bir okulda İyi Kalpler Sınıfı olarak açılan derslikte Down Sendromlu çocuklar eğitim görmekte ve köy okullarına da mont , bot ve kırtasiye desteği verilmekte. Ayrıca çocuklara hediyeler veren ve kültürel faaliyetler de yapan dernek hiç oyun parkına gitmemiş çocukları da büyük oyun parklarına götürerek eğlendiriyor..

Ramazan ayında her akşam bağışçılardan gelen ramazan kolisi tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılıyor. Özellikle evlerinde odalarında yatak veya odası olmayan çocuklara hayalindeki odayı da yaparak onları sevindiren dernek asli amacı olarak çocukları görmekte ve çalışmalar genelede bu yönde ilerliyor.

Derneğin Kurucu Başkanı Adem DİŞÇİ ; bizler iyilik için yola çıktık ve kısa sürede on binlerce insana ulaşmayı başardık. Bir çok proje yaptık çok çalıştık tabi burada yönetim kurulumada teşekkür ediyorum bu bir ekip işi ve gerçekten ekibimizde kendini iyiliğe adamış bir çok iyi kalpli insan var tabi bunun yanında bağışçılarımız ve destekçilerimizde var onlarda bu iyiliğe ortak oluyor. Derneğimizin bir çok ünlü destekçisi bulunmakta. Biz onları iyilik elçisi olarak adlandırıyoruz bu isimlerden bazıları

Arda TURAN , Okan TURAN , Necip UYSAL , Şenol İPEK , Ersan ER , Caner TOYGAR , Kadir BALIK , Hakan YİĞİT , Volkan BAŞARAN , Nilay DORSA , Mehmet ÇİMEN , Berna TAN gibi bir çok ünlü bizlere destek olmakta ve sosyal sorumluluk projelerimizde yer almaktadır. Özellikle derneğimizin yüzü olan ve Türkiye’nin en iyi Sunucuları arasında yer alan  Şenol İPEK bizim kurulduğumuz günden beri destekçimiz oldu.  Bizler her zaman çocukların daha iyi şartlarda yaşaması ve hayallerini gerçekleştirmesi için çalışacağız ve sloganımız “İYİLİK KAZANACAK” ile yolumuza devam ediyoruz .

Çocuklar bizim geleceğimiz onları iyi şartlarda yetiştirebilirsek geleceğimiz kurtulmuş olur bu yüzden diyoruz ki “Çocuklar Gülerse Dünya Güler” bütün destekçilerimize teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum... Amacımız Bayrampaşa’dan iyiliği tüm Türkiye’ye ardından Dünya’ya yaymaktır çünkü iyilik bulaşıcıdır ifadelerini kullandı..

 

www.iyikalplerdernegi.org

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek