Reklamlar
Gündem 2021-05-08 21:42:10 Tufan

İzmit İçi Evden Eve Nakliyat- Birlik Nakliyat

Kocaeli evden eve nakliyat ve asansörlü taşımacılık ile hizmet veren en iyi firmalardan birisiyiz. Müşteri memnuniyetini önemseyen misyonumuz ile "Eşyalarıma Zarar Gelir mi?" gibi endişelerinizi bir kenara bırakıp bizi tercih edebilirsiniz.

Kocaeli evden eve nakliyat ve asansörlü taşımacılık ile hizmet veren en iyi firmalardan birisiyiz. Müşteri memnuniyetini önemseyen misyonumuz ile "Eşyalarıma Zarar Gelir mi?" gibi endişelerinizi bir kenara bırakıp bizi tercih edebilirsiniz.

kocaeli evden eve nakliyat son derece önemli ve zor bir iştir. Bütün adımlar tek tek planlanır ve olası durumlar için hazırlık yapılır. Evden eve nakliyat firmalarının birçoğu gibi bizde öncelikle evinize profesyonel eksperlerimiz gelir ve eşyalarınızı inceledikten sonra planlama hakkında sizlere bilgi verir.

Planlama ise;

• İki evin de kaçıncı katta olduğu

 • Eşyaların sayısı, ağırlığı

• İki evin birbirine olan mesafesi

Gibi pek çok durum analiz edilip fiyat teklifinde bulunulur.

Firmamız içerisinde bulunduğu profesyonel personel ve ekipmanlar ile eşyalarınızın nakliye sırasında en ufak hasar almasını önlüyor ve son derece güvenli bir izmit evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Kullandığımız sigorta sayesinde nakliye sırasında gerçekleşen (deprem, yangın, kaza) gibi durumlarda eşyanızı sigortalıyor ve memnuniyetinizi garantiliyoruz.

Firmamız K3 belgesine sahip olmakla birlikte son derece profesyonel ekiplerimiz ile birlikte faaliyet göstermekteyiz.

İzmit Evden Eve Nakliyat Fiyat

Sivas evden eve nakliyatlarda fiyat verirken evin Sivas merkeze olan mesafesi, eşyaların sayısı, ağırlığı, ne kadar kutulu eşyanızın olduğu ve iki evin de kaçıncı katta olduğu göz önünde bulundurarak fiyat verilir.

Bu fiyatın artmasını ya da azalmasını iki evin kaçıncı katta olduğu ya da kullanmadığınız eşyalardan kurtulmanız çok önemlidir.

Kullanılmayan birçok eşyalarınız ile sizlere profosyonel şekilde sayıda eşyaya sahip olan kişiler için gebze evden eve nakliyat fiyat daha yüksek tutarlarda olurken eşyası minimum sayıda olan kişiler için fiyat çok daha düşük olacaktır.

Nakliyat sırasında gerçekleşebilecek durumlar için eşyalarınızı özen ile kendi koruyucu kılıflarımız ile sarmaktayız. Bu sayede eşya hiçbir şekilde çizilmiyor ya da hasar almıyor. Yanı sıra eşyaların nakliye aracına yüklenmesi sırasında kırılacak olan eşyanın özen ile yerleştirilip zarar görmemesi için elimizden geleni yapıyoruz.

Birlik Nakliyat

0850 550 15 40

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek