Reklamlar
Gündem 2021-05-06 12:52:44 Tufan

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Yaşadığınız binalarda su tesisatlarında farklı nedenlere bağlı olarak kaçaklar meydana gelebiliyor.

 

 

 

Yaşadığınız binalarda su tesisatlarında farklı nedenlere bağlı olarak kaçaklar meydana gelebiliyor. Bu nedenler bazen kullanıcı hatası olabilirken, bazen de kalitesiz malzeme kullanımına bağlı olabiliyor. Borularda oluşan çatlak veya kırılmalardan sızan sular alt kat tavanlarında kendini gösteriyor. Ve en kısa süreler içerisinde onarılmazsa bu tavanlarda çökmeler, dökülmeler ve damlamalara neden olabiliyor.

Bu tür kaçaklar oluştuğunda kaçak tespiti ve onarımı için Boğaziçi Tesisat firmasına ulaşabilirsiniz. İstanbul su kaçağı tespiti alanında en son teknoloji ile çalışan ve kameralı kaça tespit cihazları ile çok kısa sürelerde en doğru çalışmaları yapan firmadan randevu alabilirsiniz.

Boğaziçi Tesisat kameralı su kaçak tespiti çalışmaları ile evlerinizde ya da işyerlerinizde yıkma ve kırma işlemi olmadan, kameralı özel cihazlar yardımı ile kaçakların hangi bölgelerde olduğunu tespit ediyor. Tespit işleminin ardından gerekli bilgilendirmeler tesisat sahiplerine yapılıyor. Ve uygun görüldüğü taktirde yine profesyonel bir ekip ve cihazlarla birlikte kaçak onarımları firma tarafından sağlanıyor.

İstanbul görüntülü su kaçak tespiti

İstanbul görüntülü su kaçak tespiti için Boğaziçi Tesisat firmasına ulaşabilirsiniz. İşinizin aciliyetine göre en geç 30 dakika içerisinde bulunduğunuz adrese profesyonel bir ekibin gelmesini talep edebilirsiniz. Adreslerinize gelen ekip gerekli incelemeleri yaptıktan sonra görüntülü teknolojik cihazlarla tespit çalışmaları yapacaktır. Tespit çalışmaları kısa sürede olumu sonuçlanmaktadır. Su kaçağının tesisatın hangi bölgesinde olduğunun tespiti yapıldıktan sonra, sizler uygun gördüğünüzde yine aynı ekip tarafından kaçak oranım çalışmaları da eksiksiz ve kusursuz bir şekilde tamamlanacaktır.  

Su kaçağı bulma işlemi profesyonel olarak özel ve kameralı cihazlarla yapılmalıdır. Ancak bu şartlarda sağlandığında çok daha az maliyetli ve hasarlı olacaktır. Boğaziçi Tesisat bünyesinde profeysonel bir hizmet alımı yapabilirsiniz.

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek