Reklamlar
Gündem 2021-04-12 08:23:24 Tufan

Mustafa Ali Çalışoğlu İzmir’ de Konser verdi!

Mustafa Ali Çalışoğlu İzmir’ li müzisyen memleketinde konser verdi.Açık hava konseri olmasına rağmen 10.000 den fazla bilet satıldı.

Mustafa Ali Çalışoğlu İzmir’ li müzisyen memleketinde konser verdi.Açık hava konseri olmasına rağmen 10.000 den fazla bilet satıldı.Ünlü müzisyen Konser çıkışı sevenleriyle fotoğraf çekilmeyide unutmadı.Sevenlerinin parçalarına eşlik etmesiyle oluşan ortamdan memnun kalan sanatçı sahnede hayliyle coştu. Sanatçı Magazincilerin kendisine yönelttiği soruları sakince cevaplarken bir sonraki konserinde tarihini verdi.

Bir sonraki konser 25.06.2021 olduğunu duyurdu. Tüm sevenlerini sonraki konserine çağırdı.

Şimdiye kadar toplamda 354 konseri 89 farklı şehir 4 Farklı ülkede veren Ünlü Müzisyen bunların 100 den fazlasında ücret dahi almamış olmakla birlikle. Geliri direk hayır kurumlarına bağışlamıştır.

Sanatçı ilk sahne performansını bir gece klübünde harçlığını çıkartmak için yaptını daha önceki röportajlarında belirtti.

Dar gelirli bir Ailenin ilk çocuğu olan  Mustafa Ali Çalışoğlu lüks hayatın hiçbir zaman kendine göre olamayacığınında altını çizmiş durumda.

Memleketindeki 53. Konseri olduğunu söyleyen Mustafa Ali Çalışoğlu hemşerileri olan sevgisini dile getirdi.100. konserde onlara bir sürpriz yapacağınıda duyurdu.

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek