Reklamlar
Hayat 2021-04-12 17:29:40 Karakaya

Reklam Bayrağı Satın Al!

 

Markanız ve kampanyalarınız için özel tasarım reklam bayrakları, istediğiniz ebatlarda ve kumaş kalitesinde sunulmaktadır. Yüksek çözünürlükle logo baskısı ve renk baskısı uygulanarak dikkat çekici bayraklar dizayn edilir. Türk bayrağı satın al seçeneğiyle, kaliteli makam bayrağı, flama ve masa üstü kaide seçeneklerinden de yararlanarak, reklam bayraklarınızla birlikte sipariş verebilirsiniz.

Bayrakçı ve türk bayrak tasarımları

Markanızın logosunu ön plana çıkaracak, kampanya ve renklerinizin dikkat çekici boyutlarda iç ve dış alanda sergilenmesini sağlayacak reklam bayrakları bayrakçı tarafından yelken flama, kırlangıç flama ve özel büyük ebat bayrak tasarımlarıyla sunulmaktadır. Konferans, mağaza önü ve mağaza içi modeller olarak, kolay ve konforlu kullanımıyla uzun süreli tasarımlardır.

  • Yüksek kalite kumaş kullanımı
  • Yüksek çözünürlüklü dijital baskılama
  • Logo ve renk vurgusu
  • Yazı ve kampanya bayrakları
  • Bina, mağaza önü ve direk bayrak çeşitleri

Kalın kumaş ve yağmura dayanıklı branda modellerle dizayn edilmektedir. Renk solması olmadan, parlak ve ilk günkü kadar yeni görünen bayrak modellerini hemen sipariş edebilirsiniz.

Yelken Flama Reklam Bayrağı

Yelken flama reklam bayrağı modelleri, mağaza yerini belirleyen ve mağaza içinde de dikkate çeken modellerdir. Alışveriş merkezi, konferans ve yol üstü mağazalar için dizayn edilen yüksek kaliteli tasarımlar, saten kumaş ve iki iplikli kaliteli ince kumaş tasarımlarla sunulur. Modern dokusu ve ince detaylarıyla direk üstü kolay açılır kapanır modellerdir.

Türk bayrağı modelleriyle birlikte kurumsal marka ve logolar için dizayn edilen saten kumaş modeller, uzun süre kullanabileceğiniz, kalite ve renklendirme tasarımlarından ödün vermeyen modellerdir. İstediğiniz ebatlarda sipariş vererek, size özel tasarlanmasını sağlayabilirsiniz.

Dubalı Reklam Bayrağı

Rüzgar ve çarpmalara karşı dayanıklı, yüksek boy ve geniş ene sahip bayrak modeli olarak kusursuz bir kullanım sunacaktır. Logo baskısı ve istediğiniz renk tasarımlarıyla, yüksek çözünürlüklü modeller olarak, iç mekan ve dış mekan kullanımları için uygun modellerdir.

Kaliteli parlak kumaş kullanımı ve mat kumaş kullanımıyla, dış mekan etkilerine dayanıklı dubalı reklam bayrağı modelleri, markanızı, logonuzu ve kurumunuzu yansıtacak seçenekler sunar. Dijital baskı, renk ve kaliteli kumaş kullanımıyla uygun ücretlerle sunulmaktadır.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek