Reklamlar
Hayat 2021-04-26 04:31:54 Karakaya

Sıkıştırıcı Özelliği Teknik Destek ile Sunuluyor!

Kompaktör bir zeminin sıkıştırılması için kullanılan teknik sistemdir. Hem asfalt zeminin hem de betonun sıkıştırılması için kullanılmaktadır. Uygulanan bu yöntem sayesinde en kısa sürede zeminin teknik yapısının tamamlanması sağlanır. Bu kapsamda insan gücü ile yapılacak olan sıkıştırma adımının çok daha ötesinde motor gücünün yardımı ile sıkıştırma işlemi çok daha profesyonel biçimde uygulanır.

Fiyat Aralığı Nedir?

Kompaktör fiyatları piyasanın çok daha altında nitelikli bir biçimde sunulmaktadır. Fiyat aralığına dair sorunsuz bir erişim adımının sağlanması için dönemsel olarak indirimler de yapılmaktadır. Dönemsel indirimlere dair herhangi bir sorun meydana gelmemesi için kişilerin hem kapıda ödeme hem de kredi kartı ile ödeme imkanı olacaktır. Kredi kartı ile satın alım gerçekleştiren kişilere özel olarak sunulan taksit imkanı da mevcuttur!

Model Detayları Nelerdir?

Kompaktör modelleri özenli bir üretim aşamasından geçirilmektedir. Gerekli kalite ve güvenlik denetimlerinden geçirilmesinin sonrasında tarafınıza sunulmaktadır.

  • Ürünün motor gücü 6.5 beygir gücündedir. Ürün bezin ile çalışmaktadır. Benzin yapısının oldukça tasarruflu olduğu da harcanan litre tutarına bakıldığı zaman fark edilmektedir.
  • Sistemde yer alan tutma kolu çelikten imal edilmiştir. Bu şekilde uzun süreli kullanım sonrasında dahi herhangi bir deformasyon meydana gelmesine imkan tanınmayacaktır.
  • Motorun Loncin marka olması da ürünün kalitesi konusunda fikir vermektedir.

Tarimmakinasi.com sayesinde satın aldığınız bu üründe 24 ay boyunca garanti koşullarından da istifade etme hakkınız olacaktır. Cihazın işletildiğine dair herhangi bir sorun meydana geldiği anda garantiden istifade edebilirsiniz. İl ve ilçe ayrımı yapılmaksızın teknik servis bulunduğunuz konuma gönderilecektir.

Gönderim Sürecinin Yetkinliği Takdir Topluyor!

Tarım Makinası firmasının gönderim aşaması oldukça hızlıdır. Siparişinizin ödeme adımının tamamlanmasının hemen sonrasında ürün temin edilerek kargoya verilecektir. Kargo sürecinin tüm adımlarına dair iletişim numaralarınız üzerinden anında bilgilendirileceksiniz. İletişim numaralarınıza teslimat sürecine dair merak edilen tüm detaylar bildirilir. Memnuniyet içeren bir diğer nokta da yedek parça temin detaylarıdır. Yedek parça temin aşamasının 10 senelik bir süre zarfında asla sorun ile karşılaşmayacağı da belirtilmektedir.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek