Reklamlar
Spor 2020-11-14 22:51:29 Tufan

Sinan Engin Covid-19'a Yakalandı!

Beşiktaş’ın efsane isimlerinden ve şimdi Beyaz TV’de yayımlanan Beyaz Futbol yorumcusu olan Sinan Engin Corona virüse yakalandı.

 

Türk televizyonlarının en popüler ve en çok izlenen spor programı olan Beyaz Futbol, Ertem Şener’in ardından Sinan Engin’in ayrılığıyla çalkalanıyor. Sinan Engin hayranları onun bir an önce sağlığına kavuşup yerine dönmesini bekliyor. Sosyal medya üzerinden en çok konuşulan konulardan biri oldu. Birçok hayranı ona destek mesajı attı. Pazartesi akşamı yayımlanan Derin Futbol’da konuşan Sinan Engin, son yaptırdığı test sonucunun negatif çıktığının müjdesini verdi. Haftaya 1xbet sayesinde eski yerinde olacağını vurguladı. Ahmet Çakar ise o anlarda duygusallaştı.

Ahmet Çakar Gözyaşlarını Tutamadı

Ahmet Çakar, Sinan Engin, Abdulkerim Durmaz, Rasim Ozan Kütahyalı ve Onur Yıldız’ın bulunduğu Beyaz Futbol ve Derin Futbol yapımları en başta ilk kaybını Ertem Şener ile vermişti. Bazı sağlık sorunları nedeniyle görevinden ayrıldığını sosyal medya hesabından duyuran Ertem Şener’in ardından şimdi de Sinan Engin Covid-19 virüsüne yakalandı. 2 hafta programdan uzak kalan Engin, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarla sevenlerine müjdeli haber verdi. Haftaya programdaki yerini alacağını canlı yayında Ahmet Çakar ile yaptığı telefon görüşmesinde söyledi. Ahmet Çakar o anlarda gözyaşlarını tutamadı. Abdulkerim Durmaz ise 1xbet giriş yaparak Sinan Engin’i özlediklerini, bir an önce buraya dönmesini istediklerini dile getirdi.

Ertem Şener Dönecek mi?

Programın uzun yıllardır moderatörlüğünü yapan Ertem Şener, bir süre önce sağlık sorunları nedeniyle hem programdan hem de Beyaz TV Spor Müdürlüğü görevinden istifa etmişti. Bu istifanın ardından programın takipçileri onun geri dönmesi için birçok mesaj attılar ancak bu işe yaramadı. Sinan Engin’in Ertem’in bazı sağlık problemleri var demesiyle hayranları biraz sussalar da şimdi onun geri dönebilme ihtimalinin bulunması haberi üzerine merakla bekliyorlar. Haftaya Cumartesi, Pazar ve Pazartesi günü yayımlanacak olan programda sürpriz bir şekilde Ertem Şener’i 1xbet Twitter üzerinden programda olacağını düşünüyorlar. Bakalım ilerleyen günlerce yayımlanacak olan bölümlerde Onur Yıldız yerine Ertem Şener olacak mı? Sinan Engin ise bu haftaki programlarda bulunacak.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek