Reklamlar
Gündem 2021-05-28 14:30:24 Tufan

Tercüme Hizmetinde Profesyonel Hizmet

Glovega Tercüme Bürosu, sunduğu tüm hizmetler için hızlı ve doğru çözümler sunmayı taahhüt eder. Özellikle noter onaylı

 

Medikal alandaki tıbbi dokümanlar, ilaç prospektüsleri ve tıbbi makaleleri dahi kapsayan bir çeviri türüdür. Sağlık sektöründe bulunan milyonlarca ilaç datası ve teknik terimlerin diğer dillere doğru şekilde çevrilmesi büyük önem arz eder. Tıbbi çeviri, insan sağlığına etki etmesinden ötürü işlemlerin profesyonel bir ekip tarafından yapılması gereklidir. Tıbbi doküman, klinik raporu ya da ilaç kullanım verilerinde yapılabilecek hatalar büyük zararlar meydana getirebilmektedir.

Glovega Tercüme, uzun yıllardır tıbbi çeviri ihtiyaçlarınız için uzman kadro ile %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktadır. Hatasız, dil bilgisi kurallarına uygun ve profesyonel hizmetler ile zaman ve maliyet kaybı yaşamadan tıbbi çeviri projelerinizi oluşturabilirsiniz. Glovega Tercüme bürosunda teknik, hukuki, tıbbi, ticari- resmi, edebi, akademik, pasaport, alt yazı, dijital, web sitesi gibi alanlarda profesyonel özelliklerde yeminli tercümanlar tarafından hizmetler verilmektedir.

Profesyonel Web Site Çevirisi Hizmetleri

Web siteniz markanızı temsil ettiği için içerisinde yer alan ibareler önem arz eder. Bu nedenle çeviri sürecinde diller arası anlamsal bozukluk oluşmamasına ve yazım kurallarına dikkat etmek gereklidir. Herhangi bir çeviri hatası marka imajına zarar verebilir. Bu nedenle web site çevirisi için profesyonel hizmet almak izlenebilecek en doğru yol olacaktır. Glovega Tercüme, web sitesi çevirisi diğer bir ismi ile internet sitesi çevirisi için profesyonel çevirmenler ile çalışır. Tüm içerikler sektöre yönelik uzman çevirmenler tarafından incelenir ve çeviri işlemleri gerçekleştirilir.  İngilizce başta olmak üzere Almanca, Fransızca, Çince, Arapça gibi pek çok dil üzerinden çeviriler yapılmaktadır.

Yeminli Tercüme Bürosu

Kapsamlı araştırma, doğru müşteri ihtiyaç analizi, uzmanlık (dil hakimiyeti), dil bilgisi hakimiyeti vb. faktörler yeminli tercümede başarı ile doğru orantılıdır. Glovega kaynak ve hedef dil çeviri sürecini profesyonel olarak ele alır. Müşteriyi anlar ve kaliteli dil hakimiyeti ile başarılı çalışmalar ortaya çıkarır.

Profesyonel tercümanlarımız tarafından yeminli noter tercüme işlemi yapılan belgelerinizin profesyonel yeminli tercümesi çeviri sonrası mutlaka başka bir tercüman tarafından daha incelenir. Böylece hatasız iş teslimi sağlanır. Müşterinin ihtiyaçlarını anlamak ve buna yönelik işlem gerçekleştirmek gereklidir. Tercüme kalitesi kurum ya da kişisel prestiji ifade ettiği için titizlik ile yapılmalıdır.

Konsolosluk Belge Onayı


Türkiye Cumhuriyeti’de Lahey Sözleşmesine imza atan ülkelerden birisidir. Türk vatandaşları da belgelerin yurtdışındaki geçerliliğini sağlamak için evraklarına apostil onayı yaptırmaları gerekmektedir.  Apostil belgesi kaymakamlık tarafından mühürlenmeli ve ilgili ülkenin konsolosluğuna götürülmelidir. Noter onaylı apostil evrakı ancak noterin bulunduğu kaymakamlıkta yapılabilir. Tercüme bürosunda yeminli çeviri işlemi yapıldıktan sonra evrakınızın noter tasdiki yapılması gerekmektedir.

Belge onayı ve diğer tercüme ihtiyaçlarınızda noter onaylı tercüme bürosu Glovega web sitesini ziyaret edebilirsiniz. www.glovegatercume.com

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek