Reklamlar
Gündem 2021-06-03 17:28:06 Tufan

Uzman Eğitimcilerden Çocuklara İngilizce Kursu

2010 yılından beri Mecidiyeköy İngilizce kursu olarak, hem yetişkinlere hem de Çocuklara İngilizce kursu eğitimi veriyoruz.

 

2010 yılından beri Mecidiyeköy İngilizce kursu olarak, hem yetişkinlere hem de Çocuklara İngilizce kursu eğitimi veriyoruz. Eğitim kurumumuz tarafından hazırlanan eğitimler, her yaş grubuna ve seviyeye uygun ve yaş gruplarına özel müfredatlar ile hazırlanmaktadır. İlköğretim, ortaokul ve lise gruplarında verilen eğitimlerin müfredatları yaş ve dil beceri seviyelerine uyguna olarak uzman eğitmenler tarafından hazırlanmıştır.  Çocuklar için en alt yaş sınır ise 7 olarak belirlemiştir. Her yaş grubuna ve seviyeye uygun bir şekilde verilen eğitimler maksimum 12 kişilik sınıflarda yapılmaktadır.

 

Öğrencilerimiz hem hafta içerisinde hem de hafta sonların da yapılan eğitimlere katılabilmektedir. Tüm bunların yanı sıra öğrencilerimize ekstra olarak aktivitelerde sunmaktayız. Eğitim kurumumuz içerisinde yapılan çeşitli aktiviteler sayesinde öğrencilerimizin yabancı dil seviyesi de ciddi bir şekilde gelişmektedir.

 

Çocuklara İngilizce Kursu Hangi Günlerde Verilmektedir?

Çocuklara İngilizce kursu hem hafta içerisinde hem de hafta sonlarında özel olarak verilmektedir. 12 Kişilik sınıflarda yapılan eğitimlerin büyük bir çoğunluğu Cumartesi ve Pazar günler içerisinde gerçekleştirilmektedir. Çocukların dil becerilene uygun hazırlanan müfredatlar ile İngilizce’yi ders olarak değil, İngilize’yi sevdiren bir eğitim sistemi uygulanmaktadır.

 

Söz konusu eğitim seviyelerini başarıyla tamamlayan öğrenciler, A1 ve A2 seviyelerinde ki derslere de katılabilmektedir. Tüm bunların yanı sıra eğitim kurumumuzda yer alan tüm öğrencilere ek destek imkânı da sunulmaktadır. Öğrenciler, sınav dönemlerde kurumumuza gelerek takviye eğitimlerine katılabilmektedir.

 

Çocuklar İçin İngilizce Kursu Ne Zaman Başlıyor?

Şişli İngilizce kursu eğitim kurumları olarak çocuklarımıza özel kurslar da hazırlamaktayız. Deneyimli ve uzman eğitmenlerimiz tarafından hazırlanan bu kurslar Millî Eğitim Bakanlığının akademik takvimine göre yapılmaktadır. Yabancı dil kurslarımız her yıl Eylül ayı içerisinde başlamakta ve Haziran ayına kadar sürmektedir.

 

Ayrıca öğrencilerimiz hem yaz döneminde hem de sömestre döneminde de kurslara katılabilmektedir. İngilizce kurs ücretlerimiz, öğrencilerimizin aldığı kurlara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Fiyatlandırma politikamız hakkında ayrıntılı bilgilere erişebilmek için 0 212 234 78 78 nolu telefon numaramızı arayabilirsiniz.

 

Çocuklara İngilizce kursu kampanyaları için internet sitemizi de ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, internet sitemizde yer alan “Hemen Bilgi Al” seçeneğine tıklayabilir ve karşınıza gelecek olan formu da doldurabilirsiniz. Form doldurma işleminin tamamlanmasıyla birlikte İngilizce kursu hakkında danışman öğretmenlerimiz sizleri en kısa süre içerisinde arayacaktır.

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek