Reklamlar
Gündem 2021-04-20 13:31:18 Tufan

Windows 10 Pro

Bilgisayarların favori işlemcisi Windows'tur. Fakat birçok kişi Windows'u lisanslı değil lisanssız bir şekilde kullanmaktadır.

 

Bunun ana sebebi de lisanslı bir Windows bilgisayarı almak, Windows kurulu olmayan bir bilgisayar almaya göre özellikle ülkemizde oldukça pahalı olması. Bu sebeple işlemcisi bulunmayan bilgisayara kişiler kendileri Windows yüklerler ve bu Windows'lar da korsan olur. Korsan bir ürün kullanmak her zaman dezavantajlıdır. Korsan bir Windows kullanan bir kişinin karşı karşıya kalabileceği problemleri kısaca incelemek gerekirse;

  • Virüse karşı tamamen korunmasız bir bilgisayardan söz etmek mümkün olacaktır. Her ne kadar virüs programı yüklense dahi bu programların çoğu %100 koruma sağlanmaz. Hatta birçok virüs programının kendisi dahi virüslüdür.
  • Güncelleme gelmez. Bu sebeple Windows'ta oluşacak yeniliklerden yararlanmak mümkün olmayacaktır.
  • Sürekli etkinleştirme ve buna benzer uyarılar gelecek bu da sizin sürekli canınızı sıkacaktır.

 

Korsan bir ürünün dezavantajlarını daha da fazla sayabiliriz. En önemlisi yasal olarak bir güvenceniz olmaz. Bu sebeple Windows 10 Pro key satın al ve Windows'un tüm ayrıcalıklarından bizim sayemizde faydalan. Öncelikle Windows 10 Pro, Windows'un son sürüm işlemcisidir ve performans olarak da oldukça başarılıdır. Bu sebeple iş yerinde, evde, okulda gayet işinize yarayacak programlardan söz etmek mümkün olacaktır. Aynı zamanda güvenilir ve sürekli güncellenen yapısıyla da performans olarak üst düzey bir işlemciden söz etmek mümkündür.

 

Bizden hizmet alacak olan kişilerin en çok şaşırdığı konu fiyat olmaktadır ve bu sebeple orijinallik konusunda akılları karışabilir. Fakat biz bizzat Windows bayisi olduğumuz için oldukça uygun fiyatlara hizmet veriyoruz. Vergi, personel masrafı gibi durumlar da söz konusu olmadığı için fiyatların uygun olması da oldukça mantıklı bir durum. Yani bizden Windows 10 Pro lisans satın al ve oldukça uygun fiyata %100 lisanslı bir ürünün sahibi ol. Bu ürünü alıp kurulumu yaptıktan sonra ömür boyu kullanım ve güncelleme haklarına da sahip olmak mümkündür. Ürün yalnızca 1 adet bilgisayarda kullanılır fakat o bilgisayardan kaldırıldığı vakit başka bir bilgisayarda da kullanmak mümkün olmaktadır.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek